Dealer maszyn rolniczych CLAAS

Inne Łuparka do kamieni KUZIK TARGOSZYN K50

Podstawowe informacje
Grupa produktówRozdrabniacze
MarkaInne Łuparka do kamieni KUZIK TARGOSZYN K50
Rok produkcji2010
LokalizacjaSzosa Słupska 1 Główczyce 76-220, Polska
KrajPolska
Cena
Wybierz walutę 
Cena bez VAT35 000 PLN 
VAT (23%)8 050 PLN 
Cena z VAT43 050 PLN 
Dane szczegółowe
Nr ew. wew.813
Dodatkowe informacjeŁUPIARKA DO KAMIENI KUZIK TARGOSZYN K50

INFORMACJE TECHNICZNE - K50
Nacisk:
62 T
Ciśnienie robocze:
350 bar
Wymiary stołu:
1125 x 900 mm
Wydajność pompy:
125 l/mim
Moc silnika:
7,5 kW
Poj. zbiornika oleju:
250 l
Zasilanie:
400 V
Częstotliwość:
50 Hz
Ciężar całkowity:
2,6 T
Natężenie hałasu:
65 dB
Maszyna posiada certyfikat CE

KORPUS MASZYNY - jest spawaną konstrukcją z gatunkowych stali. Kręgosłup maszyny stanowi równoramienny HEB, który w połączeniu z płytami bocznymi oraz stalowymi zastrzałami daje nam niesamowite wytrzymałości na rozrywanie. Waga samego korpusu bez uzbrojenia to 2 T. Kształt korpusu umożliwia pracę w wygodnej pozycji.

SIŁOWNIK GŁÓWNY - zbudowany jest z grubościennej rury honowanej wewnątrz której pracuje stalowy tłok, osadzony jest na chromowanym tłoczysku (powierzchniowo hartowanym). Uszczelnienia tłokowe wytrzymują ciśnienie 800 bar, a uszczelnienia dławicy 400 bar.

ZASILACZ HYDRAULICZNY - ma kształt prostopadłościanu wewnątrz, którego montujemy pompę tłoczkową (osiową) o zmiennej wydajności. Istnieje również możliwość instalacji zespołu dwóch pomp. Pierwsza jest wtedy pompą łopatkowa o dużej wydajności, której ogromną zaletą jest duża żywotność oraz wyjątkowo cicha i niezawodna praca. Pompa druga, to pompa wysokociśnieniowa, robocza, pracująca na ciśnieniu 350 bar, będąca pompą tłoczkową o bardzo dobrych parametrach technicznych.

Budowa hydraulicznego układu rozdziału cieczy, to prosty układ zaworów sterujących przepływem cieczy z wykorzystaniem zjawiska dyferencji. Układ posiada trzy punkty filtracji oleju, dwa filtry ssące o dokładności filtrowania 40 mikronów oraz filtr dokładnego oczyszczania zlewowy o filtracji cieczy 6 mikronów.

Podzespoły użyte do budowy urządzenia mają zamienniki dostępne na całym świecie. Wielkim plusem zasilacza jest jego szczelna i zamknięta budowa, w której schowane są wszystkie elementy. Ściany i pokrywy zbiornika stanowią osłonę przed układami pracującymi pod bardzo wysokim ciśnieniem, co znacznie zwiększa bezpieczeństwo ludzi. Media w układzie, to oleje najwyższej klasy o bardzo dobrych właściwościach smarnych, dużej lepkości, zawierające środki antystarzeniowe pozwalające na kilka krotnie dłuższą pracę. Cały zbiornik zamocowany jest na gumowych poduszkach, umożliwiając jego amortyzację.

GŁOWICA GÓRNA - wykonana z wysokostopowych materiałów stanowi element roboczy ruchomej części maszyny. Obsadzone w niej noże zakończone są ostrzem wykonanym z płytki widiowej. Każdy z tych noży jest ruchomy i indywidualnie układa się do kształtu ciętego materiału.

GŁOWICA DOLNA - w swoim uchwycie posiada stałe noże, których oporem jest płytka hartowana, którą można ustawiać w dwóch położeniach. Głowica ta ma możliwość regulacji zbieżności noży obu głowic. Sposób mocowania noży uniemożliwia założenie ich bez dokładnego wyczyszczenia dolnej kasety.

STÓŁ ROBOCZY - jest wykonany z trudnościeralnej blachy wzmocnionej wspornikami. Jego górna płaszczyzna ograniczona jest płytami oporowymi zabezpieczające korpus maszyny. Cały element mocowany jest na dwóch elastycznych zawiasach. Czopy mocowania stołu są wsuwane w tulejach wspawanych do korpusu maszyny .Taki sposób mocowania pozwala na bardzo szybką naprawę w przypadku urwania śruby mocującej lub szybkiej regulacji luzów wynikłych w czasie eksploatacji. Siłownik stołu umocowany jest w przedniej środkowej części stołu. W tłoczysku siłownika pomocniczego znajduje się śruba pozwalająca na regulacje wysokości stołu.

INSTALACJA ELEKTRYCZNA - składa się z silnika elektrycznego , szafy sterowniczej oraz nożnego włącznika sterującego. Urządzenie zasilane jest napięciem 400 V, napięcie sterowania 24V. Czasowy układ sterowania umożliwia kilkustopniowy ruch głowicy. Manualny układ sterowania pozwala zatrzymać głowicę w każdej pozycji. Elektryczne sterowanie stołu pozwala na jego opuszczenie bez włączania silnika elektrycznego.

( nr inwentarzowy: 813 ) Podczas zapytania prosimy podawać ten numer.

W PRZYPADKU KOMBAJNÓW ZBOŻOWYCH I SIECZKARNI
Skontaktuj się ze sprzedającym
Ulenberg Sp. z o.o.
ul.Szosa Słupska 1
76-220 Główczyce

Ulenberg Sp. z o.o.
+48 694433041
+48 722009226
Wyślij wiadomość do sprzedawcy [Other] Łuparka do kamieni KUZIK TARGOSZYN K50
Wybierz kontakt
Ulenberg Sp. z o.o.
ul.Szosa Słupska 1, 76-220 Główczyce
Telefon:+48 694433041
Telefon komórkowy:+48 722009226
Języki:Deutsch, English, Nederlands, Polski
Moje pytanie lub komentarz dla sprzedającego:
Nazwisko: E-mail: Telefon: Kraj:
Chcę, aby sprzedający odpowiedział:e-mailtelefon