Dominoni SL9710BGTRP-75

Podstawowe informacje
Grupa produktówAkcesoria do kombajnów zbożowych
MarkaDominoni SL9710BGTRP-75
Rok produkcji2023
LokalizacjaSzosa Słupska 1 Główczyce 76-220, Polska
KrajPolska
Cena
Wybierz walutę 
Cena bez VATCena do uzgodnienia 
VATCena do uzgodnienia 
Cena z VATCena do uzgodnienia 
Dane szczegółowe
Dodatkowe opcjeNowy / nieużywany
Dodatkowe informacjePrzystawka do kukurydzy Dominoni

Firma ULENBERG , jako autoryzowany dealer włoskiego producenta Dominoni, prowadzi sprzedaż niezawodnych przystawek do kukurydzy. Te nowoczesne, wyspecjalizowane kombajny w znaczący sposób ułatwiają wykonanie zbiorów. Warto postawić na proponowane przez nas bezawaryjne urządzenia, które umożliwią systematyczną oraz efektywną pracę na polu.
Oferujemy 3 typy wysokiej jakości przystawek do kukurydzy Dominoni:
• 6 – RZĘDOWE SL976BGTRP-75
• 8 - RZĘDOWE SL978BGTRP-75
• 10 – RZĘDOWE SL9710BGTRP-75

Heder dostępny jest w wersji mającej od 6 do 10 rzędów – wyróżnia go sztywna lub składana hydraulicznie rama. Zastosowano w nim też automatyczne smarowanie łańcuchów napędowych. Przystawka do kukurydzy włoskiego producenta Dominoni charakteryzuje się niską awaryjnością oraz wysokim stopniem rozdrobnienia słomy kukurydzianej. Hedery wyposażone są w rozdrabniacze łodyg, płyty regulujące szczeliny robocze, a opcjonalnie można je doposażyć w ślimaki boczne, „płetwę” ugniatającą oraz wskaźnik ustawienia szczeliny.
Przystawki do kukurydzy Dominoni, poprzez swoją adaptacyjną konstrukcję, mogą współpracować z kombajnami oraz sieczkarniami firm:
• Claas,
• John Deere,
• Case,
• New Holland,
• Fendt,
• Laverda,
• Deutz,
• i innymi.
Sprzedaż przystawki do kukurydzy producenta Dominoni prowadzimy na terenie całego kraju. Istnieje również możliwość organizacji transportu zakupionych maszyn rolniczych we wskazane miejsce.
Najwyższej klasy przystawki do kukurydzy
Możesz zbierać kukurydzę w szybki, a równocześnie niezwykle efektywny sposób – wystarczy zainwestować w sprawdzone przystawki do kukurydzy marki Dominoni. Ta profesjonalna maszyneria odcina kolby w całości, by następnie przenieść je do kombajnu, w którym oddziela się ziarna. Łodygi dostają się między dwa miażdżące je wałki, następnie zostają pocięte przez umieszczony w maszynie rozdrabniacz. Resztki roślin są natomiast rozrzucane po polu.
W PRZYPADKU KOMBAJNÓW ZBOŻOWYCH I SIECZKARNI SAMOJEZDNYCH PODANE GODZINY DOTYCZĄ EFEKTYWNEGO CZASU PRACY MŁOCARNI LUB BĘBNA NOŻOWEGO.

"Niniejsze ogłoszenie jest wyłącznie informacją handlową i nie stanowi oferty w myśl art. 66, § 1. Kodeksu Cywilnego. Sprzedający nie odpowiada za ewentualne błędy lub nieaktualność ogłoszenia". Preferowana sprzedaż tylko po oględzinach maszyny. Po sprzedaży bez oględzin brak możliwości renegocjacji ceny. Za sprzedaż na odległość sprzedający nie ponosi odpowiedzialności . Stan (km, mth, ha, ) może ulec zmianie.
Skontaktuj się ze sprzedającym
Ulenberg Sp. z o.o.
ul.Szosa Słupska 1
76-220 Główczyce

Ulenberg Sp. z o.o.
+48 694433041
+48 721980050
Wyślij wiadomość do sprzedawcy Dominoni SL9710BGTRP-75
Wybierz kontakt
Ulenberg Sp. z o.o.
ul.Szosa Słupska 1, 76-220 Główczyce
Telefon:+48 694433041
Telefon komórkowy:+48 721980050
Języki:Deutsch, English, Polski
Moje pytanie lub komentarz dla sprzedającego:
Nazwisko: E-mail: Telefon: Kraj:
Chcę, aby sprzedający odpowiedział:e-mailtelefon